Piąta Wystawa Plakatu Społecznego Studentów Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie

Kilkadziesiąt plakatów prezentuje zróżnicowaną wrażliwość studentów wobec problemów społecznych, zaś ich jakość artystyczna jest wypadkową zmagań z ideą i formą plastyczną w ramach doskonalenia umiejętności projektowych.

Dni otwarte Instytutu Sztuki

W dniu 20 kwietnia 2018 r. mieliśmy przyjemność gościć wiele osób zainteresowanych działalnością i funkcjonowaniem naszych kierunków projektowych w Instytucie.

Szkoła Widzenia

Wykład Bartłomieja Bałuta i Joanny Tyborowskiej. O znaczeniu współczesnej edukacji artystycznej w kształtowaniu świadomości wizualnej oraz o komunikacji obrazem jako nośniku wartości emocjonalnych, opowiedzą pedagodzy Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie, oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się w Biurze Wystaw Artystycznych w środę (10 stycznia 2018) o 17:00.

Pierwsze Niepodległe

Graficzna strona akcji „Pierwsze Niepodległe” realizacją naszego studenta!

Plener Malarski — Krynica 2017

W dniach 24 – 30.06.2017 w Krynicy odbył się doroczny plener Instytutu Sztuki. 36 studentów I roku Wzornictwa i Grafiki, pod kierunkiem dr Aleksandry Benn i dr Przemysława Pokrywki, wykorzystując słoneczną pogodę i pełne uroku okoliczności przyrody rozwijało swe malarskie i rysunkowe pasje.

Zobacz wybrane projekty naszych studentów: